אודותיי

 9

שלא מתוך נאיביות, אלא מתוך פיכחות ונסיון חיים (ארוך:) אני מאמינה בכל ליבי כי כולנו מונעים מטוב ורוצים בטוב עבור עצמנו ועבור הקרובים לנו.

 

עם זאת, על אף השאיפה המתמדת למערכות יחסים טובות ומיטיבות עם עצמנו וסביבתנו, המלכודות הרבות הקיימות בכל קשר, נסיבות החיים, אישיותינו וצרכינו המתנגשים, מביאים לפתחנו קונפליקטים ומחלוקות רבים, המשפיעים רבות על חיינו ומונעות מאיתנו הנאות, הצלחות, הגשמות ומימוש השמחה והקרבה שאנו ראויים לה.

 

אני זהר רואימי, בת זוג ורעיה, אמא, בת, אחות, חברה ועוד הרבה.. חוקרת, לומדת ומלמדת כבר יותר מעשור את חכמתנו הטבעית והקדומה אך המורכבת ליישום – כיצד לנהל מערכות יחסים מצמיחות ומספקות בחיינו?

 

אני בוגרת לימודי משפטים (LL.B), עו"ד בהכשרתי ובוגרת תואר שני ביישוב וניהול סכסוכים מאונ' ת"א (MA). כמו כן למדתי והוכשרתי במגוון רחב של קורסים ולימודים מעמיקים בתחום הגישור בכלל, הגישור המשפחתי בפרט, לימודי אימון עמוקים ומקצועיים, גירושין בשיתוף פעולה, תיאום הורי, ליווי תהליכי שינוי ועוד ובימים אלו אף לומדת במסלול לטיפול זוגי ומשפחתי באונ' בר אילן.

 

כבר יותר מעשור אני עוסקת בליווי זוגות ומשפחות במצבי משבר, פרידה, גירושין ומחלוקות מורכבות בהיבטים רבים ומובילה אותם בדרכי פיוס ושלום להסכמות ולניהול מיטיב ובריא של יחסיהם אלו עם אלו.

 

בנוסף, אני מכשירה מגשרים בקורסי גישור מסמיכים, מנחה בסדנאות לניהול קונפליקטים, משא ומתן וניהול מערכות יחסים בארגונים רבים במגזר הפרטי, העסקי והציבורי לרבות מוסדות ממשלה, גופי בטחון, בנקים, חברות הייטק ועוד, מרצה בהרצאות פרטיות על תקשורת בריאה בזוגיות ובמשפחה ועוד.

 

אני מאמינה כי במרקם היחסים העדין והרגיש של התא המשפחתי, ניהול לא נכון של מחלוקות עלול להוביל למורכבות גבוהה. עם זאת, ניהול נכון מתוך בחירה והעצמה של הצדדים בפתרון הנכון והמתאים ביותר עבורם יסלול את הדרך להמשך מערכת יחסים ותקשורת טובה ובמיוחד מודל נכון ובריא לילדים.

בינה נט תקשורת ומחשבים
הפריון 4 אזור תעשייה צפוני  אשדוד
נייד: 050-349-777-5 פקס:153-50-349-777-5
דוא"ל:binaa.net@gmail.com

שלח

שדה חובה

תודה על פנייתך,

אצור קשר בהקדם.​

שדה חובה

שדה חובה

שדה חובה

צרו קשר

 

 

זהר רואימי,

עו"ד, מגשרת ומאמנת 
טלפון: 052-6282838
zoharoimi@gmail.com
בנימינה, חיפה, תל אביב